kozak_pravdorub (kozak_pravdorub) wrote in zampolit_ru,
kozak_pravdorub
kozak_pravdorub
zampolit_ru

Ой, что-то будет

Оригинал взят у kozak_pravdorub в Ой, что-то будет
Довиябувались. Росія з учорашнього дня припинила на своїй території рух вантажних транспортних засобів, зареєстрованих в Україні. У відповідь на дії долбодятлів, що перемістилися з кримського кордону на захід і почали зупиняти російські фури.


А сьогодні Клімкін заговорив про законність.
Розповів, що він збирається виробити позицію щодо блокування транспорту згідно з міжнародним правом. Розповів про те, що ми, все ж таки, є правовою державою.А тим часом, деякі розумні люди натякають, що активісти, які заважають товарообігу між РФ і ЄС викликають роздратування в наших європейських партнерів, які змушені терпіти незручності через дії аборигенів. А там, де справа стосується грошей, європейці навряд чи стануть довго терпіти подібне. Навіть міністр Паша про це обмовився, сказавши, що він проводить консультації з європейцями (кажучи простіше - отримав пиздів).

Загалом, довбні пардон, активісти, як завжди в своєму репертуарі: крім того, що Україна втрачає гроші через відсутність транзиту, лишаючись статусу країни-транзитера, втрачаючи податки, приносячи збитки своїм же далекобійникам, які їдуть (точніше, більше не їдуть) до Фінляндії, Казахстану, на Кавказ. Ну на то вони і довбеники та що ж таке! активісти. Тепер для повної і остаточної перемоги залишилося підірвати газопровід!

Але як на мене, все це схоже на грандіозну підставу, і дуже скоро всі блокатори зможуть опинитися в закладах, місця в яких зараз активно звільняються за законом Савченко.

[Перевод на русский]Довыеживались. Россия со вчерашнего дня приостановила на своей территории движение грузовых транспортных средств, зарегистрированных в Украине. В ответ на действия долбодятлов, переместившихся с крымской границы на запад и начавших тормозить русские фуры.


А сегодня Климкин заговорил о законности.
Рассказал, что он собирается выработать позицию по блокированию транспорта согласно международному праву. Рассказал о том, что мы как-никак являемся правовым государством.
А тем временем, некоторые умные люди намекают, что активисты, мешающие товарообороту между РФ и ЕС вызывают раздражение наших европейских партнеров, которые вынуждены терпеть неудобства из-за действий аборигенов. А там, где дело касается денег, европейцы вряд ли станут долго терпеть подобное. Даже министр Паша об этом обмолвился, сказав, что он проводит консультации с европейцами (говоря проще - получил звездюлей).

В общем, долбодятлы пардон, активисты, как всегда в своем репертуаре: кроме того, что Украина теряет деньги из-за отсутствия транзита, теряя статус страны-транзитера, теряя налоги, принося убытки своим же дальнобойщикам, едущим (точнее - больше не едущим) в Финляндию, Казахстан, на Кавказ. Ну на то они и долбодятлы да что ж такое! активисты. Теперь для полной и окончательной перемоги осталось взорвать газопровод!

Но как по мне, все это смахивает на грандиозную подставу, и очень скоро все блокираторы смогут оказаться в заведениях, места в которых сейчас активно освобождаются по закону Савченко.


Tags: А олени лучше!, Украинские абасcаки, разбор полётов
Subscribe

Recent Posts from This Community

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments