kozak_pravdorub (kozak_pravdorub) wrote in zampolit_ru,
kozak_pravdorub
kozak_pravdorub
zampolit_ru

Кто делит шкуру не убитого кроля?

Сьогодні в Раді очікується звіт уряду про виконану роботу. Однак, є ознаки того, що цей звіт не закінчиться для прем'єра нічим добрим і може стати приводом для відставки Кабміну.
Фракція Самопоміч в черговий раз почала збирати підписи за відставку уряду і за день встигли зібрати понад 50 голосів.
Так само за відставку Яценюка і його команди виступають депутати БПП, точніше Саакашвілі, які запропонували цілий проект з подолання політичної кризи. І в цьому проекті місця Арсенію Петровичу немає. Від слова зовсім.
А от фракція самого Яценюка починає тріщати по швах і частина депутатів цілком може її покинути. Отож ряди прибічників прем'єра рідшають, в той час як його супротивники набирають силу. І це не рахуючи мітингу під Верховною Радою з вимогою яценюковської відставки.
Цілком можливо, що справа обмежиться кадровими перестановами в уряді з перерозподілом окремо взятих мінісерських портфелей, але є невелика ймовірність того, що Яценюк все-таки до кінця виконає свою роль цапа-відбувайла Кулявлоба, на якого повісять все, що можна. Хоча незрозуміло хто погодиться очолити уряд після такого "геніального" управлінця. Втім, кивати на попередників - це славна традиція української політики і вона буде актуальна ще як мінімум дуже довго.


[Перевод на русский]Сегодня в Раде ожидается отчет правительства о проделанной работе. Однако, есть признаки того, что этот отчет не закончится для премьера ничем хорошим и может стать предлогом для отставки Кабмина.

Фракция Самопомощь в очередной раз принялась собирать подписи за отставку правительства и за день успели собрать более 50 голосов. Так же за отставку Яценюка и его команды выступают депутаты БПП, точнее Саакашвили, предложившие целый проект по преодолению политического кризиса. И в этом проекте места Арсению Петровичу нет. От слова совсем.

А вот фракция самого Яценюка начинает трещать по швам и часть депутатов вполне может ее покинуть. Так что ряды сторонников премьера редеют, в то время как его противники набирают силу. И это не считая ожидаемого под Верховной Радой митинга с требованием яценюковской отставки.

Вполне возможно, что дело ограничится кадровыми перестановками в правительстве с переназначанием отдельно взятых министров, но есть небольшая вероятность того, что Яценюк все-таки до конца исполнит свою роль козла отпущения Кулявлоба, на которого повесят все, что можно. Хотя непонятно кто согласится возглавить правительство после такого "гениального" управленца. Впрочем, кивать на предшественников - это славная традиция украинской политики и она будет актуальна еще как минимум очень долго.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment