kozak_pravdorub (kozak_pravdorub) wrote in zampolit_ru,
kozak_pravdorub
kozak_pravdorub
zampolit_ru

Теперь голландцами займутся украинские спецслужбы

Ох вже ця Голландія зі своїм референдумом ... То туалетний папір друкують, то ще якусь дурню роблять.
І деяким представникам українських еліт це не дає спокою. От прямо не спиться ночами. То Азовці загрожують терактами, то служба зовнішньої розвідки пропонує "каламутити воду".
До мережі "утік" документ, поданий начальником СЗР ​​України на ім'я Президента із "рацпропозиціями" про способи впливу на громадську думку Нідерландів в бік "популяризації" України.
Але, щоправда, популяризація ця задумана у вигляді дискредитації самого референдуму, так само як і його організаторів. Здійснюватиметься це "стандартними" способами: шантаж, підкуп, погрози. Тобто типово українські методи. В принципі, може і на голландців спрацювати. Але це за умови, що тамтешні спецслужби будуть сидіти рівно. Хоча ... є підозра, що спецслужби і там і тут одні і ті ж, хоча, звичайно, не факт.
Так, цього разу навряд чи вийде розповісти, що бідних голландців примушували голосувати під дулами автоматів. Потрібно щось свіже. Але мені от цікаво, хто до того взагалі додумався? Цей Шуруп Гвоздь взагалі усвідомлює що буде, якщо голландці про його рацуху дізнаються? Або у них там взагалі берега втрачені і вирішили, що з європейцями можна так само як і з українцями?
За великим рахунком, голландський референдум висловить думку ЄС (яке може не збігатися з офіційною позицією) з приводу інтеграції України. І дивлячись на *** дство, яке у нас коїться вже два роки, і якому не видно кінця-краю, Європа може і передумати. Благо, офіційний привід у неї є. Відтак, навряд чи варто зараз зайвий раз підставлятися. Причому так по-дебільному, як казав Допа.

[Перевод на русский]Ох уж эта Голландия со своим референдумом...То туалетную бумагу печатают, то еще какую-то хрень делают.

И некоторым представителям украинских элит это не дает покоя. Вот прямо не спится ночами. То Азовцы угрожают терактами, то служба внешней разведки предлагает "мутить воду".

В сеть "утек" документ, поданный начальником СВР Украины на имя Президента с "рацпредложениями" о способах воздействия на общественное мнение Нидерландов в сторону "популяризации" Украины.

Но, правда, популяризация эта задумана в виде дискредитации самого референдума, а так же его организаторов. Работать это должно "стандартными" способами: шантаж, подкуп, угрозы. То есть типично украинские методы. В принципе, может и на голландцах сработать. Но это при условии, что тамошние спецслужбы будут сидеть ровно. Хотя...есть подозрение, что спецслужбы и там и тут одни и те же, хотя, конечно, не факт.

Да, на этот раз вряд ли получится рассказать, что бедных голландцев заставляли голосовать под дулами автоматов. Нужно что-то свежее. Но мне вот интересно, кто до такого вообще додумался? Этот Шуруп Гвоздь вообще отстреливает что будет, если голландцы о его рацухе узнают? Или у них там вообще берега потеряны и решили, что с европейцами можно так же как и с украинцами?

По большому счету, голландский референдум выразит мнение ЕС (которое может не совпадать с официальной позицией) по поводу интеграции Украины. И глядя на ***дство, которое у нас творится уже два года, и которому не видно конца-края, Европа может и передумать. Благо, официальный повод у нее есть. Так что вряд ли стоит сейчас лишний раз подставляться. Причем так по-дебильному.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments