kozak_pravdorub (kozak_pravdorub) wrote in zampolit_ru,
kozak_pravdorub
kozak_pravdorub
zampolit_ru

Саакашвили уничтожает Порошенко

Порошенко втрачає позиції на очах. І хоча винен в цьому він сам, але його любі друзі йому дуже сильно в цьому допомагають. Одні - тим, що підставляють гаранта своєю участю в різного роду корупційних скандалах, інші - тим, що безсовісно цим користуються.
Взагалі, вся політична ситуація нагадує борсання в ямі з багном - піднятися можна тільки притопивши сусіда. І якщо Юля поки що не надто загрожує Петі, то через Мишка вже важко зробити вдих.
На черговому антикорупційному форумі, що відбувся вчора в Івано-Франківську, Порошенка назвали головним корупціонером і олігархом країни. В принципі, мало хто з цим не погодяться. Але суть в іншому. Навряд чи нинішні антикорупціонери стануть боротися з корупцією, змінивши Порошенка на його посаді. Так само як жити по-новому від Порошенка мало чим відрізняється від покращень його попередника. В цьому і полягає вся суть антикорупційних реформ. Вони націлені не на винищення корупції, а на контроль над її потоками.
І найбільш для Петра Олексійовича неприємне у всій цій історії те, що його рідний БПП стає тим коконом, в якому визріває партія Саакашвілі. І на позачергових виборах, які на думку дуже багатьох політологів і експертів, відбудуться вже в цьому році, у політичної сили Порошенко не буде ніяких шансів набрати більшість. Так, в Парламент він пройде, і можливо, навіть увійде в коаліцію, проте, великої кількості портфелів йому не бачити.
Тож, поки що Саакашвілі починає і виграє.

[Перевод на русский]Порошенко теряет позиции на глазах. И хотя виноват в этом он сам, но его люби друзи ему очень сильно в этом помогают. Одни - тем, что подставляют гаранта своим участием в различного рода коррупционных скандалах, другие - тем, что бессовестно этим пользуются. Вообще, вся политическая ситуация напоминает барахтание в выгребной яме - приподняться можно только притопив соседа. И если Юля пока что не очень угрожает Пете, то из-за Миши уже трудно сделать вдох.

На очередном антикоррупционном форуме, прошедшем вчера в Ивано-Франковске, Порошенко назвали главным коррупционером и олигархом страны. В принципе, немногие с этим не согласятся. Но суть в другом. Едва ли нынешние антикоррупционеры станут бороться с коррупцией, сменив Порошенко на его посту. Точно так же как жити по- новому от Порошенко мало чем отличается от покращень его попередника. В этом и заключается вся суть антикоррупционных реформ. Они нацелены не на истребление коррупции, а на контроль над ее потоками.

И самое для Петра Алексеевича неприятное во всей этой истории, что его родной БПП становится тем коконом, в котором вызревает партия Саакашвили. И на внеочередных выборах, которые по мнению очень многих политологов и экспертов, состоятся уже в этом году, у политической силы Порошенко не будет никаких шансов набрать большинство. Да, в Парламент он пройдет, и возможно, даже войдет в коалицию, однако, большого количества портфелей ему не видать.

Так что, пока Саакашвили начинает и выигрывает.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments